PX0941/10/S
DigiKey raktári szám
708-1385-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PX0941/10/S
Leírás
CONN RCPT FMALE 10P NICKEL SCREW
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 (táp) pozíciós kör alakú csatlakozó Dugaszolóaljzat, aljzatok Csavar
EDA / CAD modellek
PX0941/10/S modellek
Kategória
Csatlakozóház anyaga
Poliamid (PA), nejlon
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
nikkel
Sorozat
Szín
fekete
Csomagolás
Ömlesztve
Védettség
IP68/IP69K - porálló, vízálló, vízhatlan
Csatlakozó típusa
Tulajdonságok
UV-álló
Pozíciók száma
10 (táp)
Árnyékolás
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Névleges áram (Amper)
10A
Rögzítési mód
perem
Névleges feszültség
250VAC/DC
Végződtetés
Csavar
Kábelátmérő
0,276" ~ 0,512" (7,00mm ~ 13,00mm)
Rögzítés módja
Menetes
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C