PX0580/63
PX0580/63
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PX0580/63
DigiKey raktári szám
708-1340-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PX0580/63
Leírás
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hálózati tápcsatlakozó Dugaszolóaljzat, Apa pengék IEC 320-C14 panelre szerelhető, perem
EDA / CAD modellek
PX0580/63 modellek
Kategória
Szűrő típusa
Nem szűrt - kereskedelmi
Gyártó
Bulgin
Biztosítéktartó
No
Sorozat
Rögzítés módja
panelre szerelhető, perem
Végződtetés
Gyorscsatlakozó - 0,250" (6,3mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Elülső vagy hátsó oldalsó rögzítés
Csatlakozási szabvány
IEC 320-C14
Panelkivágás mérete
Változtatható méret
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, Apa pengék
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Névleges áramerősség - tápcsatlakozó
10A
Tanúsítvány
CSA, ENEC, UL, VDE
Névleges feszültség - tápcsatlakozó
250VAC