PX0575/30/63
DigiKey raktári szám
708-2625-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PX0575/30/63
Leírás
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hálózati tápcsatlakozó Dugaszolóaljzat, Apa pengék IEC 320-C14 panelre szerelhető, bepattintós
EDA / CAD modellek
PX0575/30/63 modellek
Kategória
Szűrő típusa
Nem szűrt - kereskedelmi
Gyártó
Bulgin
Biztosítéktartó
No
Sorozat
Rögzítés módja
panelre szerelhető, bepattintós
Végződtetés
Gyorscsatlakozó - 0,250" (6,3mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Panelkivágás mérete
Négyszögletes - 27,40mm x 19,80mm
Csatlakozási szabvány
IEC 320-C14
Lemezvastagság
0,118" (3,00mm)
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, Apa pengék
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Névleges áramerősség - tápcsatlakozó
10A
Tanúsítvány
CCC, CSA, ENEC, UL, VDE
Névleges feszültség - tápcsatlakozó
250VAC