PX0575/15/PC
PX0575/15/PC
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PX0575/15/PC
DigiKey raktári szám
708-2622-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PX0575/15/PC
Leírás
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL SLDR
EDA / CAD modellek
PX0575/15/PC modellek
Kategória
Szűrő típusa
Nem szűrt - kereskedelmi
Gyártó
Bulgin
Biztosítéktartó
No
Sorozat
Rögzítés módja
panelre szerelhető, Bepattintható; Furatszerelt, derékszögű
Végződtetés
forraszanyag
Alkatrész státusza
Aktív
Panelkivágás mérete
Négyszögletes - 27,40mm x 19,80mm
Csatlakozási szabvány
IEC 320-C14
Lemezvastagság
0,059" (1,50mm)
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, Apa pengék
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Névleges áramerősség - tápcsatlakozó
10A
Tanúsítvány
CCC, CSA, ENEC, UL, VDE
Névleges feszültség - tápcsatlakozó
250VAC