PX0413/10S/PC
DigiKey raktári szám
708-1084-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PX0413/10S/PC
Leírás
CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 (táp) pozíciós kör alakú csatlakozó Dugaszolóaljzat, aljzatok forraszanyag
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PX0413/10S/PC modellek
Kategória
Csatlakozóház anyaga
Poliamid (PA), nejlon
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
fekete
Csomagolás
Ömlesztve
Védettség
IP68/IP69K - porálló, vízálló, vízhatlan
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozó típusa
Tulajdonságok
UV-álló
Pozíciók száma
10 (táp)
Árnyékolás
Rögzítés módja
panelre szerelhető, Furatszerelt
Névleges áram (Amper)
1A
Rögzítési mód
Átvezető - előoldali anya
Névleges feszültség
50VAC/DC
Végződtetés
forraszanyag
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 80°C