PF0030/63
PF0030/63
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PF0030/63
DigiKey raktári szám
708-1458-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PF0030/63
EDA / CAD modellek
PF0030/63 modellek
Végződtetés
Gyorscsatlakozó - 0,250" (6,3mm)
Biztosítéktartó, fiók
Fiókkal, kettő biztosítékkal
Panelkivágás mérete
Négyszögletes - 27,30mm x 31,12mm
Névleges áramerősség - tápcsatlakozó
10A
Tanúsítvány
CSA
Névleges feszültség - tápcsatlakozó
250VAC