PF0030/48
DigiKey raktári szám
PF0030/48-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PF0030/48
EDA / CAD modellek
PF0030/48 modellek
Végződtetés
Gyorscsatlakozó - 0,189" (4,8mm)
Biztosítéktartó, fiók
Fiókkal, kettő biztosítékkal
Panelkivágás mérete
Négyszögletes - 27,30mm x 31,12mm
Névleges áramerősség - tápcsatlakozó
10A
Tanúsítvány
CSA
Névleges feszültség - tápcsatlakozó
250VAC