PF0002/63
DigiKey raktári szám
708-2584-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PF0002/63
EDA / CAD modellek
PF0002/63 modellek
Végződtetés
Gyorscsatlakozó - 0,250" (6,3mm)
Biztosítéktartó, fiók
Fiókkal
Panelkivágás mérete
Négyszögletes - 27,30mm x 31,12mm
Névleges áramerősség - tápcsatlakozó
10A
Tanúsítvány
CSA, ENEC, UL, VDE
Névleges feszültség - tápcsatlakozó
250VAC