PF0002/48 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Bulgin
Raktáron: 0
Adatlap
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PF0002/48
DigiKey raktári szám
PF0002/48-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PF0002/48
Leírás
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
EDA / CAD modellek
PF0002/48 modellek
Kategória
Szűrő típusa
Nem szűrt - kereskedelmi
Gyártó
Bulgin
Biztosítéktartó
Igen (biztosíték nincs mellékelve)
Sorozat
Rögzítés módja
panelre szerelhető, perem
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés
Gyorscsatlakozó - 0,189" (4,8mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Biztosítéktartó, fiók
Fiókkal
Csatlakozási szabvány
IEC 320-C14
Panelkivágás mérete
Négyszögletes - 27,30mm x 31,12mm
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, Apa érintkezőkések - modul
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Névleges áramerősség - tápcsatlakozó
10A
Tanúsítvány
CSA, ENEC, UL, VDE
Névleges feszültség - tápcsatlakozó
250VAC