MPI005RTELSAM12
DigiKey raktári szám
708-MPI005RTELSAM12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPI005RTELSAM12
Leírás
SWITCH PB SPCO ILLUM AMB SS
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Megvilágítás típusa, színe
LED, borostyánsárga
Megvilágítási feszültség (üzemi)
12VAC
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 19,20mm átmérő
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 55°C
Névleges áram (Amper)
5A (AC/DC)
Névleges AC feszültség
125 V
Névleges DC feszültség
24 V