MPI005R28LARD12
DigiKey raktári szám
708-MPI005R28LARD12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPI005R28LARD12
Leírás
SWITCH PB SPCO ILLUM RED ALUM
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Megvilágítás típusa, színe
LED, piros
Megvilágítási feszültség (üzemi)
12VAC
Végződtetés módja
Gyorscsatlakozó - 0,110" (2,8mm)
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 19,20mm átmérő
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 55°C
Névleges áram (Amper)
5A (AC/DC)
Névleges AC feszültség
125 V
Névleges DC feszültség
24 V