MPI005PTELABL12
DigiKey raktári szám
708-MPI005PTELABL12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPI005PTELABL12
Leírás
SWITCH PB SPCO ILLUM BLU ALUM
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nyomógombos kapcsoló DPST-NO/NC vandálbiztos, megvilágított panelre szerelhető, Elülső
Kategória
Működtető elem típusa
Kerek, Gomb, Síkban lévő
Gyrt.
Jelölés a működtető elemen
Jelölés nélkül
Sorozat
Működtető elem/sapka színe
ezüst
Csomagolás
Ömlesztve
Megvilágítás típusa, színe
LED, kék
Alkatrész státusza
Aktív
Megvilágítási feszültség (üzemi)
12VAC
Rögzítés módja
panelre szerelhető, Elülső
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Típus
vandálbiztos, megvilágított
Védettség
IP65 - porálló, vízálló
Áramkör
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 19,20mm átmérő
Kapcsolási mód
BE-KI, KI-BE
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 55°C
Névleges áram (Amper)
5A (AC/DC)
Mechanikai élettartam
1,000,000 ciklus
Névleges AC feszültség
125 V
Elektromos élettartam
50,000 ciklus
Névleges DC feszültség
24 V