MPI005O28LSWH12 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Bulgin
Raktáron: 0
Adatlap
Bulgin
Raktáron: 22
Adatlap
Raktáron: 0
Raktáron: 40
Raktáron: 35
Nyomógombos kapcsoló DPST-NO/NC vandálbiztos, megvilágított panelre szerelhető, Elülső
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Bulgin Automation Connectors Available At Digi-Key
Bulgin and Arcoelectric Switches Available at Digi-Key
MPI005O28LSWH12
DigiKey raktári szám
708-MPI005O28LSWH12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPI005O28LSWH12
Leírás
SWITCH PB SPCO ILLUM WHT SS
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Működtető elem típusa
Kerek, Gomb, Síkban lévő
Gyrt.
Jelölés a működtető elemen
Jelölés nélkül
Sorozat
Megvilágítás típusa, színe
LED, fehér
Megvilágítási feszültség (üzemi)
12VAC
Végződtetés módja
Gyorscsatlakozó - 0,110" (2,8mm)
Védettség
IP65 - porálló, vízálló
Áramkör
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 19,20mm átmérő
Kapcsolási mód
BE-KI, KI-BE
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 55°C
Névleges áram (Amper)
5A (AC/DC)
Mechanikai élettartam
1,000,000 ciklus
Névleges AC feszültség
125 V
Elektromos élettartam
50,000 ciklus
Névleges DC feszültség
24 V