MPI005D28LAGN12
DigiKey raktári szám
708-MPI005D28LAGN12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPI005D28LAGN12
Leírás
SWITCH PB SPCO ILLUM GRN ALUM
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nyomógombos kapcsoló DPST-NO/NC vandálbiztos, megvilágított panelre szerelhető, Elülső
Kategória
Működtető elem típusa
Kerek, Gomb, Síkban lévő
Gyrt.
Jelölés a működtető elemen
Jelölés nélkül
Sorozat
Megvilágítás típusa, színe
LED, zöld
Megvilágítási feszültség (üzemi)
12VAC
Végződtetés módja
Gyorscsatlakozó - 0,110" (2,8mm)
Védettség
IP65 - porálló, vízálló
Áramkör
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 19,20mm átmérő
Kapcsolási mód
BE-KI, KI-BE
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 55°C
Névleges áram (Amper)
5A (AC/DC)
Mechanikai élettartam
1,000,000 ciklus
Névleges AC feszültség
125 V
Elektromos élettartam
50,000 ciklus
Névleges DC feszültség
24 V