MPI002/28/D5
DigiKey raktári szám
708-1617-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPI002/28/D5
Leírás
SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MPI002/28/D5 modellek
Megvilágítás típusa, színe
LED, Kék/zöld
Megvilágítási feszültség (üzemi)
3,6VDC
Végződtetés módja
Gyorscsatlakozó - 0,110" (2,8mm)
Védettség
IP66 - porálló, vízálló
Típus
vandálbiztos, megvilágított
Tulajdonságok
Rozsdamentes acél
Áramkör
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 19,20mm átmérő
Kapcsolási mód
KI-(BE)
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C
Névleges áram (Amper)
50mA (DC)
Mechanikai élettartam
750,000 ciklus
Névleges DC feszültség
24 V