3832510MW
DigiKey raktári szám
1091-1009-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3832510MW
Leírás
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 16A 250V
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nyomógombos kapcsoló SPDT standard panelre szerelhető, hátul
Kategória
Névleges áram (Amper)
16A (AC)
Gyrt.
Névleges AC feszültség
250 V
Sorozat
Működtető elem típusa
Kerek, Gomb
Csomagolás
Ömlesztve
Jelölés a működtető elemen
Jelölés nélkül
Alkatrész státusza
Aktív
Működtető elem/sapka színe
fehér
Rögzítés módja
panelre szerelhető, hátul
Végződtetés módja
Gyorscsatlakozó - 0,250" (6,3mm)
Típus
standard
Védettség
IP40
Áramkör
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 12,70mm átmérő