HSMC-C120
DigiKey raktári szám
516-2824-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
516-2824-1-ND - Vágott szalag (CT)
516-2824-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HSMC-C120
Leírás
LED RED CLEAR SMD R/A
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 626nm LED jelzőlámpa - diszkrét 1,9V 2-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HSMC-C120 modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
1,9V
Gyrt.
Üzemi áram
20mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Fényszög
155°
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Szín
Jellemző hullámhossz
Konfiguráció
standard
Csúcs hullámhossz
637nm
Lencse színe
Színtelen
Tokozás
2-SMD, kivezetés nélküli
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Méretek
1,60mm H. x 1,00mm Sz.
Fényerősség
Max. magasság
0,60mm
Lencse formája
Téglalap kupolás felső résszel
Alap típusszám
Lencse mérete
1,20mm x 0,60mm