HSDL-9100-024
DigiKey raktári szám
516-3059-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
516-3059-1-ND - Vágott szalag (CT)
516-3059-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HSDL-9100-024
Leírás
IC PROX SENSOR ANLG OUT REFL SMD
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
fényvisszaverő Optikai érzékelő 0,197" (5mm) 4-SMD
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HSDL-9100-024 modellek
Kategória
Max. nyitóirányú DC áram (If)
100 mA
Gyártó
Broadcom Limited
Kimenet típusa
Fotodióda
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Válaszidő
6µs, 6µs
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Érzékelési távolság
0,197" (5mm)
Tokozás
4-SMD
Érzékelési mód
fényvisszaverő
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. kollektoráram (Ic)
100 mA