HDSP-2531
DigiKey raktári szám
516-1168-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HDSP-2531
Leírás
LED DISPLAY 5X7 8CHAR 5MM YLW
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Pontmátrix kijelzőmodul 5 x 7 sárga párhuzamos, 8bit 1,69" H. x 0,45" Sz. x 0,21" M. (42,93mm x 11,43mm x 5,31mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HDSP-2531 modellek
Kategória
Méretek
1,69" H. x 0,45" Sz. x 0,21" M. (42,93mm x 11,43mm x 5,31mm)