HCPL-3150
DigiKey raktári szám
516-1125-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCPL-3150
Leírás
OPTOISO 3.75KV 1CH GATE DVR 8DIP
Részletes leírás
600mA Kapumeghajtó Optikai csatolás 3750Vrms 1 Csatorna 8-DIP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HCPL-3150 modellek
Kategória
Kimeneti áram - magas, alacsony
500mA, 500mA
Gyrt.
Kimeneti csúcsáram
600mA
Csomagolás
Csőtár
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
1,5V
Max. nyitóirányú DC áram (If)
25 mA
Technológia
Optikai csatolás
Kimeneti meghajtó feszültség
15V ~ 30V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C
Rögzítés módja
Furatszerelt
Közös módusú tranziens immunitás (min.)
15kV/µs
Tokozás
8-DIP (0,300", 7,62mm)