HCPL-0600-500E
DigiKey raktári szám
516-1485-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
516-1485-1-ND - Vágott szalag (CT)
516-1485-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCPL-0600-500E
Leírás
OPTOISOLTR 3.75KV OPEN COLL 8-SO
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Logikai kimeneti optoizolátor 10MBd Nyitott kollektoros, Schottky-szintrögzítő áramkörös 3750Vrms 1 Csatorna 5kV/µs CMTI 8-SO, magas
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HCPL-0600-500E modellek
Kategória
Adatátviteli sebesség
10MBd
Gyártó
Broadcom Limited
Terjedési késleltetés tpLH / tpHL (max.)
100ns, 100ns
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felfutási / lefutási idő (tip.)
24ns, 10ns
Alkatrész státusza
Aktív
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
1,5V
Csatornák száma
1
Max. nyitóirányú DC áram (If)
20mA
Bemenetek (1. oldal / 2. oldal)
1/0
Tápfeszültség
4,5V ~ 5,5V
Szigetelési feszültség
3750Vrms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Közös módusú tranziens immunitás (min.)
5kV/µs
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemenet típusa
DC
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Kimenet típusa
Nyitott kollektoros, Schottky-szintrögzítő áramkörös
Gyártói tokozás
8-SO, magas
Kimeneti áram / csatorna
50 mA