ACPL-827-500E
DigiKey raktári szám
516-4020-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
516-4020-1-ND - Vágott szalag (CT)
516-4020-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACPL-827-500E
Leírás
OPTOISOLATOR 5KV 2CH TRANS 8-SMD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Optoizolátor Tranzisztor Kimenet 5000Vrms 2 Csatorna 8-SMD
Kategória
Kimeneti feszültség (max.)
70V
Gyártó
Broadcom Limited
Kimeneti áram / csatorna
50mA
Digi-Reel®
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
1,2V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. nyitóirányú DC áram (If)
50 mA
Csatornák száma
2
Uce(sat) (max.)
200mV
Szigetelési feszültség
5000Vrms
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 100°C
Csatolási tényező (min.)
50% / 5mA
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatolási tényező (max.)
600% / 5mA