IDM2040-43A
IDM2040-43A
DigiKey raktári szám
2005-IDM2040-43A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IDM2040-43A
Leírás
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
kapacitív Grafikus LCD kijelző modul piros, zöld, Kék (RGB) TFT - színes I2C, RS-232, RS-485, SPI, UART 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Kategória
Képernyőátló
4,3" (109,22mm)