SLSH-10375
DigiKey raktári szám
2267-SLSH-10375-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SLSH-10375
Leírás
LABEL, 3.75 IN H X 1 IN W
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Stancolt PVC átlátszó, fehér
Kategória
Felhasználás
Kábel- és vezetékvezetés
Gyártó
Brady Corporation
Háttérszín
átlátszó, fehér
Sorozat
Hossz
3,750" (95,25mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szélesség
1,000" (25,40mm)