M6C-1500-437-YL
M6C-1500-437-YL
DigiKey raktári szám
2267-M6C-1500-437-YL-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M6C-1500-437-YL
Leírás
LBL 1.5" PVDF YL 1=50'
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
folyamatos Poli(vinil-fluorid) (PVF) sárga
Kategória
Felhasználás
Általános
Gyártó
Brady Corporation
Háttérszín
sárga
Sorozat
Hossz
50' (15,2m)
Csomagolás
Doboz
Szélesség
1,500" (38,10mm)