M48118B011000G
M48118B011000G
M48118B011000G
DigiKey raktári szám
59-M48118B011000G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M48118B011000G
Leírás
MAX CLIP HEATSINK
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
hűtőborda TO-126, TO-220, TO-247 alumínium Kártyaszint, függőleges
Kategória
Forma
Négyszögletes, hajlított bordák
Gyrt.
Hossz
1,180" (29,97mm)
Sorozat
Szélesség
0,866" (22,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Borda magassága
1,516" (38,50mm)