513201B02500G
513201B02500G
513201B02500G
DigiKey raktári szám
HS347-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
513201B02500G
Leírás
HEATSINK TO-218/TO-247 W/PINS 2"
Vevői azonosító
Részletes leírás
hűtőborda TO-218 alumínium 2,0W / 20°C Kártyaszint, függőleges
Kategória
Szélesség
1,375" (34,93mm)
Gyrt.
Borda magassága
0,500" (12,70mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Hőleadási teljesítmény / munkahőmérséklet
2,0W / 20°C
Alkatrész státusza
Aktív
Termikus ellenállás (aktív légáramlással)
3,00°C/W / 400LFM
Típus
Kártyaszint, függőleges
Termikus ellenállás (normál)
8,30°C/W
Alkalmazás
Anyag
Szerelés módja
Felcsavarozható és NYÁK-tűs
Felület bevonata
Eloxált fekete
Forma
Négyszögletes, bordák
Alap típusszám
Hossz
2,000" (50,80mm)