TFOS30-1-150T
DigiKey raktári szám
118-TFOS30-1-150T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TFOS30-1-150T
Leírás
THICK FILM ON STEEL
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
150 Ohms ±10% 260W Speciális ellenállás Vastag réteg 600ppm/°C
Kategória
Ellenállás
150 Ohms
Gyártó
Bourns Inc.
Tűrés
±10%
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
260W
Csomagolás
Doboz
Hőmérsékleti koefficiens
600ppm/°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C