TC33X-2-104E
DigiKey raktári szám
TC33X-104ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
TC33X-104ECT-ND - Vágott szalag (CT)
TC33X-104EDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TC33X-2-104E
Leírás
TRIMMER 100KOHM 0.15W J LEAD TOP
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 kOhms 0,15W J-kivezetés Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 1.0 fordulat Fent állítható
EDA / CAD modellek
TC33X-2-104E modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±250ppm/°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ellenállás
100 kOhms
Teljesítmény (Watt)
0,15W
Méretek
Négyszögletes - 0,150" x 0,142" előlap (3,80mm x 3,60mm)
Tűrés
±25%