TBU-DT085-500-WH
DigiKey raktári szám
TBU-DT085-500-WHTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
TBU-DT085-500-WHCT-ND - Vágott szalag (CT)
TBU-DT085-500-WHDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBU-DT085-500-WH
Leírás
SURGE SUPP TBU DL 500MA 850V SMD
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Túlfeszültség-/feszültséglökés-védő IC 850V Belső kapcsoló 4-DFN (5x5)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TBU-DT085-500-WH modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Áramkörök száma
2
Gyártó
Bourns Inc.
Felhasználás
Ethernet
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
4-VDFN szabadon lévő kontaktus
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
4-DFN (5x5)
Összekapcsoló feszültség
850V
Üzemi feszültség
425V