SSD-1000A-R
DigiKey raktári szám
118-SSD-1000A-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SSD-1000A-R
Leírás
CURRENT SENSOR 1000A
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 1000A 1 Csatorna áramérzékelő Kétirányú modul
Kategória
Kimenet
RS485
Gyrt.
Linearitás
±0,1%
Sorozat
Pontosság
±0,1%
Csomagolás
Ömlesztve
Tápfeszültség
24V ~ 60V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
55mA (tipikus)
Mért jellemző
DC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 115°C