SRU8043-220Y
DigiKey raktári szám
SRU8043-220YTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRU8043-220YCT-ND - Vágott szalag (CT)
SRU8043-220YDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRU8043-220Y
Leírás
FIXED IND 22UH 2.2A 72.5 MOHM
Részletes leírás
22 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 2.2 A 72,5mohm Nem standard
EDA / CAD modellek
SRU8043-220Y modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
72,5mohm
Sorozat
Q / frekvencia
24 / 2,52MHz
Saját rezonanciafrekvencia
12MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±30%
Méretek
0,315" H. x 0,315" Sz. (8,00mm x 8,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,181" (4,60mm)
Telítési áram
1,7A