SRU2013-6R8Y
DigiKey raktári szám
118-SRU2013-6R8YTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SRU2013-6R8YCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-SRU2013-6R8YDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRU2013-6R8Y
Leírás
FIXED IND 6.8UH 800MA 330 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6.8 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 800 mA 330mohm max. Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SRU2013-6R8Y modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
330mohm max.
Sorozat
Q / frekvencia
10 / 7,96MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Saját rezonanciafrekvencia
60MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Üzemi frekvencia
100 kHz
Mag anyaga
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±30%
Méretek
0,110" H. x 0,110" Sz. (2,80mm x 2,80mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,059" (1,50mm)
Telítési áram
600mA