SRR7045-331M
DigiKey raktári szám
118-SRR7045-331MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SRR7045-331MCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-SRR7045-331MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRR7045-331M
Leírás
FIXED IND 330UH 600MA 730 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 600 mA 730mohm max. Nem standard
EDA / CAD modellek
SRR7045-331M modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
730mohm max.
Sorozat
Q / frekvencia
65 / 796kHz
Saját rezonanciafrekvencia
4MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,276" H. x 0,276" Sz. (7,00mm x 7,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,189" (4,80mm)
Telítési áram
270mA