SRR5018-3R9Y
DigiKey raktári szám
118-SRR5018-3R9YTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SRR5018-3R9YCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-SRR5018-3R9YDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRR5018-3R9Y
Leírás
FIXED IND 3.9UH 2A 55 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.9 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 2 A 55mohm max. Nem standard
EDA / CAD modellek
SRR5018-3R9Y modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
55mohm max.
Sorozat
Q / frekvencia
8 / 7,96MHz
Saját rezonanciafrekvencia
64MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±30%
Méretek
0,228" H. x 0,228" Sz. (5,80mm x 5,80mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)
Telítési áram
2,1A