SRR4018-3R3Y
DigiKey raktári szám
SRR4018-3R3YTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRR4018-3R3YCT-ND - Vágott szalag (CT)
SRR4018-3R3YDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRR4018-3R3Y
Leírás
FIXED IND 3.3UH 1.95A 65 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.3 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 1.95 A 65mohm max. 1919 (4848 metrikus)
EDA / CAD modellek
SRR4018-3R3Y modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
65mohm max.
Sorozat
Q / frekvencia
8 / 7,96MHz
Saját rezonanciafrekvencia
61MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tokozás
1919 (4848 metrikus)
Tűrés
±30%
Méretek
0,189" H. x 0,189" Sz. (4,80mm x 4,80mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)
Telítési áram
1,8A