SRR3011-2R5YL
DigiKey raktári szám
SRR3011-2R5YLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRR3011-2R5YLCT-ND - Vágott szalag (CT)
SRR3011-2R5YLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRR3011-2R5YL
Leírás
FIXED IND 2.5UH 1.2A 85 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.5 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 1.2 A 85mohm max. Nem standard
EDA / CAD modellek
SRR3011-2R5YL modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
85mohm max.
Sorozat
Q / frekvencia
7 / 7,96MHz
Saját rezonanciafrekvencia
112MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±30%
Méretek
0,150" H. x 0,150" Sz. (3,80mm x 3,80mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,051" (1,30mm)
Telítési áram
1A