SRR3011-2R5YL | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SRR3011-2R5YL |
Leírás | FIXED IND 2.5UH 1.2A 85 MOHM SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 25 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 2.5 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 1.2 A 85mohm max. Nem standard |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | SRR3011-2R5YL modellek |
Kategória | Árnyékolás árnyékolt |
Gyrt. | Egyenáramú ellenállás (DCR) 85mohm max. |
Sorozat | Q / frekvencia 7 / 7,96MHz |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Saját rezonanciafrekvencia 112MHz |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Típus Ferritmagos, huzaltekercselésű | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Mag anyaga | Rögzítés módja Felületszerelt |
Induktivitás | Tokozás Nem standard |
Tűrés ±30% | Méretek 0,150" H. x 0,150" Sz. (3,80mm x 3,80mm) |
Névleges áram (Amper) | Max. magasság (beültetve) 0,051" (1,30mm) |
Telítési áram 1A | Alap típusszám |