SRR1280-6R1Y | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SRR1280-6R1Y |
Leírás | FIXED IND 6.1UH 6.6A 18 MOHM SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 29 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 6.1 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 6.6 A 18mohm max. Nem standard |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | SRR1280-6R1Y modellek |
Kategória | Árnyékolás árnyékolt |
Gyrt. | Egyenáramú ellenállás (DCR) 18mohm max. |
Sorozat | Q / frekvencia 20 / 7,96MHz |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Saját rezonanciafrekvencia 23MHz |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Típus Ferritmagos, huzaltekercselésű | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Mag anyaga | Rögzítés módja Felületszerelt |
Induktivitás | Tokozás Nem standard |
Tűrés ±30% | Méretek 0,492" H. x 0,492" Sz. (12,50mm x 12,50mm) |
Névleges áram (Amper) | Max. magasság (beültetve) 0,315" (8,00mm) |
Telítési áram 7,8A | Alap típusszám |