SRR1280-6R1Y
DigiKey raktári szám
118-SRR1280-6R1YTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SRR1280-6R1YCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-SRR1280-6R1YDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRR1280-6R1Y
Leírás
FIXED IND 6.1UH 6.6A 18 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6.1 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 6.6 A 18mohm max. Nem standard
EDA / CAD modellek
SRR1280-6R1Y modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
18mohm max.
Sorozat
Q / frekvencia
20 / 7,96MHz
Saját rezonanciafrekvencia
23MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±30%
Méretek
0,492" H. x 0,492" Sz. (12,50mm x 12,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,315" (8,00mm)
Telítési áram
7,8A