SRR1280-121K
DigiKey raktári szám
SRR1280-121KTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRR1280-121KCT-ND - Vágott szalag (CT)
SRR1280-121KDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRR1280-121K
Leírás
FIXED IND 120UH 1.95A 200 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
120 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 1.95 A 200mohm max. Nem standard
EDA / CAD modellek
SRR1280-121K modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
200mohm max.
Sorozat
Q / frekvencia
16 / 796kHz
Digi-Reel®
Saját rezonanciafrekvencia
4,3MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±10%
Méretek
0,492" H. x 0,492" Sz. (12,50mm x 12,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,315" (8,00mm)
Telítési áram
1,95A