SRP7050TA-100M
DigiKey raktári szám
SRP7050TA-100MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRP7050TA-100MCT-ND - Vágott szalag (CT)
SRP7050TA-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP7050TA-100M
Leírás
FIXED IND 10UH 4A 69 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 4 A 69mohm max. Nem standard
EDA / CAD modellek
SRP7050TA-100M modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
69mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
15 / 100kHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
15MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,287" H. x 0,260" Sz. (7,30mm x 6,60mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,197" (5,00mm)
Telítési áram
7,5A