SRP7028A-100M
DigiKey raktári szám
SRP7028A-100MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRP7028A-100MCT-ND - Vágott szalag (CT)
SRP7028A-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP7028A-100M
Leírás
FIXED IND 10UH 3.5A 85 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 3.5 A 85mohm max. Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SRP7028A-100M modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
85mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
20 / 100kHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
14MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Üzemi frekvencia
100 kHz
Mag anyaga
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,287" H. x 0,260" Sz. (7,30mm x 6,60mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)
Telítési áram
6A