SRP4020TA-100M
DigiKey raktári szám
SRP4020TA-100MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRP4020TA-100MCT-ND - Vágott szalag (CT)
SRP4020TA-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP4020TA-100M
Leírás
FIXED IND 10UH 1.8A 243 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 1.8 A 243mohm max. 2-SMD
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SRP4020TA-100M modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
243mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
10 / 100kHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
19MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Üzemi frekvencia
100 kHz
Mag anyaga
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
2-SMD
Tűrés
±20%
Gyártói tokozás
2-SMD
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,175" H. x 0,160" Sz. (4,45mm x 4,06mm)
Telítési áram
2,3A
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)