SRP3020C-R10Y elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Bourns Inc.
Raktáron: 2 880
Adatlap
100 nH árnyékolt Induktor 10 A 7mohm max. Nem standard
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SRP3020C-R10Y
DigiKey raktári szám
118-SRP3020C-R10YTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SRP3020C-R10YCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP3020C-R10Y
Leírás
FIXED IND 100NH 10A 7 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Egyenáramú ellenállás (DCR)
7mohm max.
Sorozat
Q / frekvencia
10 / 100kHz
Saját rezonanciafrekvencia
208MHz
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Mag anyaga
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±30%
Méretek
0,138" H. x 0,126" Sz. (3,50mm x 3,20mm)
Telítési áram
11,5A
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)