SRP3012CC-1R5M
DigiKey raktári szám
118-SRP3012CC-1R5MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SRP3012CC-1R5MCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-SRP3012CC-1R5MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP3012CC-1R5M
Leírás
FIXED IND 1.5UH 3A 85 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.5 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 3 A 85mohm max. Nem standard
Kategória
Telítési áram
4A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
85mohm max.
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Saját rezonanciafrekvencia
55MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
huzaltekercselésű
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,138" H. x 0,126" Sz. (3,50mm x 3,20mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)