SRP3012C-1R5M
DigiKey raktári szám
118-SRP3012C-1R5MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SRP3012C-1R5MCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP3012C-1R5M
Leírás
FIXED IND 1.5UH 3A 85 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.5 µH árnyékolt Induktor 3 A 85mohm max. Nem standard
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
85mohm max.
Sorozat
Q / frekvencia
10 / 100kHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Saját rezonanciafrekvencia
42MHz
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Mag anyaga
Üzemi frekvencia
100 kHz
Induktivitás
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±20%
Tokozás
Nem standard
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,138" H. x 0,126" Sz. (3,50mm x 3,20mm)
Telítési áram
4A
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)