SRP2512-1R0M
DigiKey raktári szám
SRP2512-1R0MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRP2512-1R0MCT-ND - Vágott szalag (CT)
SRP2512-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP2512-1R0M
Leírás
FIXED IND 1UH 3.4A 49 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 3.4 A 49mohm max. 1008 (2520 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SRP2512-1R0M modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
49mohm max.
Sorozat
Q / frekvencia
39 / 1MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
1 MHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Tokozás
1008 (2520 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
1008
Tűrés
±20%
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Telítési áram
3,4A