SRP2010-2R2M
DigiKey raktári szám
SRP2010-2R2MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRP2010-2R2MCT-ND - Vágott szalag (CT)
SRP2010-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP2010-2R2M
Leírás
FIXED IND 2.2UH 1.7A 150 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.2 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 1.7 A 150mohm max. 0806 (2016 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SRP2010-2R2M modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
150mohm max.
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
1 MHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Tokozás
0806 (2016 metrikus)
Mag anyaga
Gyártói tokozás
0806 (2016 metrikus)
Induktivitás
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,039" (1,00mm)
Névleges áram (Amper)
Alap típusszám
Telítési áram
1,9A