SRP1770TA-220M
DigiKey raktári szám
SRP1770TA-220MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRP1770TA-220MCT-ND - Vágott szalag (CT)
SRP1770TA-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP1770TA-220M
Leírás
FIXED IND 22UH 12A 26.5 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 12 A 26,5mohm max. Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SRP1770TA-220M modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
26,5mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
20 / 100kHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
5MHz
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,665" H. x 0,665" Sz. (16,90mm x 16,90mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,276" (7,00mm)
Telítési áram
18A